STRONA GŁÓWNA 4 – Idea

Przeczytaj więcej o programie

Irańczyk szuka pilnie pokoju do wynajęcia w Pruszkowie lub okolicy. Ma budżet max. 600zł/mies.. Mówi po angielsku, więc można się dogadać. Ktoś coś? Podajcie proszę dalej! ... See MoreSee Less

View on Facebook

Anastasia, Mata, Luka, Uliana, Mariam, Salomon, Ali, Retal, Saidabdullo, Deima, Saidimron, Maria, Dust, Hania, Shahed, Yeva, Ibrahim i Siemion - dzieci mieszkające w Warszawie - założyły grupę filmową Alter-Natywa i nagrały film "Inne spojrzenie" o migracji. Obejrzyjcie! 🎬 Jak Wam się podoba? 🙂

--
Zdjęcia powstały na ADA Puławska.
Film powstał w ramach naszego projektu MINT: Mentoring na rzecz integracji dzieci cudzoziemskich. Jest on współfinansowany przez Fundusz Unii Europejskiej ds. Azylu, Migracji i Integracji. Organizacjami partnerskimi projektu są: Terre des hommes Hungary i Terre des hommes Romania (Terre des hommes in Europe), Organization for Aid to Refugees, Slovene Philanthropy.
Treść niniejszego filmu przedstawia wyłącznie poglądy autorów i stanowi ich odpowiedzialność. Komisja Europejska nie ponosi żadnej odpowiedzialności za sposób wykorzystania zawartych w filmie informacji.
... See MoreSee Less

View on Facebook

Szukamy pracy i mieszkania dla uchodźcy z Iranu! 🔧🏠
💙 Pan Samad jest po pięćdziesiątce. Z zawodu jest mechanikiem. Po wypadku ma problemy zdrowotne. W Polsce otrzymał ochronę międzynarodową i teraz stara się teraz sprowadzić tu swoją rodzinę. Mówi w języku perskim, uczy się polskiego.
🔧🏠 Szukamy dla pana Samada niedrogiego pokoju do wynajęcia w Warszawie - i pracy, najlepiej w zawodzie mechanika. Czy ktoś może pomóc mu zrobić ten pierwszy krok do budowy nowego, bezpiecznego życia w naszym kraju? Podajcie dalej!
... See MoreSee Less

View on Facebook